stopery elektroniczne

stopery elektroniczneStoper jest nieodzownym elementem niejednego biegacza oraz osoby aktywnie uprawiającej sport, pozwala lepiej planować bieganie, wysiłek fizyczny oraz dozować jego intensywność. Profesjonalny biegacz potrzebuje odpowiedniej odzieży, wygodnych butów do biegania oraz stopera, bardzo wygodnym rozwiązaniem jest zwłaszcza zegarek sportowy ze stoperem.

Jaki stoper sportowy wybrać?

Stoper powinien posiadać kilka funkcji, mierzyć tzw. międzyczasy, czyli pozwalać planować trening interwałowy. Stoper wyposażony w kompas pozwoli na lepszą orientację w nieznanym terenie.

Stopery mogą być cyfrowe, sterowane elektronicznie, mogą kosztować od kilkunastu do nawet kilkuset złotych. Są to urządzenia kompaktowe, lekkie oraz nieskomplikowane w obsłudze. Stoper można mieć również w telefonie komórkowym, instalując odpowiednią aplikację np. na Androida.

Ciekawostką jest nieodpłatny stoper online, który pomoże sprawdzić czas wykonywanego ćwiczenia. Niedogodnością jest to, że trzeba go uruchomić w telefonie komórkowym lub komputerze i sprawdzać jego działanie, można natomiast kupić mały i komfortowy stoper w formie breloczka, którym wygodnie skontrolujemy czas naszych ćwiczeń.

Zegarki sportowe ze stoperem RANKING

[skapiec-popular-nophoto id=”2289″ filtr=”2.3,4.190-1000″ amount=6 produkt=”Zegarki sportowe ze stoperem”]

zegarek sportowy ze stoperem

=> Zegarki sportowe ze stoperem <=

Stoper może mieć m.in.:

  • kalendarz,
  • zegarek,
  • timer,
  • krokomierz.

Elektroniczne stopery działają bardzo precyzyjnie, z minimalnym marginesem błędu. Już za kilkadziesiąt złotych można nabyć stoper wodoodporny, którego można spokojnie używać w wodzie, nie przejmując się wilgocią oraz nie martwiąc o potencjalne awarie. Niektóre stopery zapiszą 20, inne 30, 60, a nawet 100 wyników. Na rynku dostępne są stopery we wszystkich kolorach tęczy.

Stopery elektroniczne RANKING

[skapiec-popular-nophoto id=”2287″ filtr=”2.50-100″ amount=6 produkt=”Stopery elektroniczne”]

Jaki stoper elektroniczny?

=> Stopery elektroniczne <=

Aktywne zapytania userów:

  • stopery elektroniczne

Jakie porady dla aktywnych?

One thought on “Stoper sportowy”

  1. Słyszę słowo “stoper” i od razu przypomina mi się nasz nauczyciel WFu, który w szkole podstawowej kazał wszystkim na czas biegać wokół boiska. Gdzie tu radość z biegania? Teraz na szczęście nikt mi nie stoi nad głową, a i samo bieganie jakoś lepiej wychodzi:) Co do stopera to odradzam. Lepszym rozwiązaniem będzie smartwatch, który połączymy z naszym telefonem, aplikacją typu endomondo i mamy całą masę informacji po każdym biegu. Teraz stoper sportowy spotkamy już chyba tylko na zawodach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *