słuchawki do biegania i jazdy rowerem

słuchawki do biegania i jazdy rowerem

Potrzebne są do słuchania muzyki, odbierania telefonu, nasłuchiwania wiadomości, bardzo przydatne szczególnie podczas biegania oraz jazdy na rowerze, gdy ręce muszą spoczywać na kierownicy, a uwaga być skoncentrowana na drodze.


Jakie słuchawki do biegania?

W ofercie sklepów mamy dostępne zwyczajne plastikowe lub plastikowo-metalowe słuchawki, niektóre firmy wprowadzają na rynek słuchawki luksusowe, czyli na przykład modele wykonane ze skóry, mahoniu oraz włókna szklanego. Są to dobrej klasy słuchawki do słuchania muzyki, idealnie przylegające do ucha.

Najtańsze modele słuchawek przewodowych można kupić już za kilka zł, egzemplarze z wysokiej półki wymagają wyłożenia przynajmniej kilkuset zł.


Słuchawki do biegania, nauszne RANKING

Zestawienie najpopularniejszych i najchętniej kupowanych nausznych słuchawek do biegania. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.


Słuchawki renomowanych, wiodących marek cechują się zazwyczaj dobrą jakością odbioru dźwięku. Słuchawki do biegania powinny być douszne, dzięki czemu nie będą wypadały podczas intensywnego biegu. Słuchawki nauszne mogą osuwać się, co zwiększa ryzyko ich zgubienia. Wygodnym rozwiązaniem będą słuchawki bezprzewodowe, z wbudowanym w nie mp3.


Słuchawki do biegania, douszne RANKING

Zestawienie najpopularniejszych i najchętniej kupowanych dousznych słuchawek do biegania. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.


Sportowe słuchawki przydadzą się podczas biegania, jazdy na rowerze oraz ćwiczeń w siłowni. W zależności od preferencji oraz płci można się zdecydować na najróżniejsze warianty kolorystyczne, jednak najważniejszymi kryteriami wyboru powinna być jakość dźwięku oraz wygoda ich eksploatacji.


Słuchawki do biegania, dokanałowe RANKING

Zestawienie najpopularniejszych i najchętniej kupowanych dokanałowych słuchawek do biegania. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.


Jakie porady dla aktywnych?

Comments

  1. Świetną opcją są słuchawki bezprzewodowe łączone z telefonem za pomocą bluetooth. Trzeba tylko sprawdzić czy przypadkiem kabel łączący jedną słuchawkę z drugą nie będzie nam obijał się o szyję w trakcie biegu. Miałem właśnie taka sytuację i mimo tego, że dźwięk był naprawdę fajny, same słuchawki ładne i wygodnie leżały w uchu to dostawałem szału podczas biegania. Ciągłe obijanie się o szyje w rytm moich kroków, masakra 🙂 Kupiłem nowe marki Sony z twardym łączeniem słuchawek – problem rozwiązany.

  2. Nie ma nic lepszego niż bezprzewodowe słuchawki do biegania. Kabel przy bieganiu plącze się i po prostu przeszkadza. Bardzo sobie cenię wygodę i możliwość połączenia słuchawek za pomocą bluetooth z telefonem. Pozdrawiam 😉

    1. tylko sporo słuchawek BT i tak ma kabel, który albo leci za głową albo pod brodą i złącza słuchawki. Dopiero ostatnio są te pchełki typu Dots1 (sam takie mam) i to jest faktycznie sensowne wygodne

  3. Wybierając dobre słuchawki sportowe warto zwrócić uwagę na sennheisery. Bardzo dobrze się sprawują, mam dwie pary zarówno bezprzewodowe jak i przewodowe i bardzo dobrze się spisują, nie mam do nich żadnych zastrzeżeń od dłuższego czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *