drony do 300 zł dla dzieci

Rynek oferuje szeroki wachlarz dronów – dostępne są modele w cenie do 200, 300, 500 złotych, a także droższe warianty – do 1000 czy 2000 złotych i więcej.

Na początek najlepiej kupić drona o niewielkich gabarytach, w najniższym wymiarze cenowym. Nie obciąży to zbytnio naszej kieszeni, a pozwoli zorientować się w możliwościach takiej konstrukcji.

Konsumenci indywidualni rzadko kupują drony w kwocie przekraczającej 500 złotych. Nie mają takich potrzeb, a drona traktują jedynie jako miłą rozrywkę. Do 100 złotych można kupić drona Cheerson – jest on maleńki, mieści się w dłoni, można go zabrać praktycznie wszędzie. Nadaje się do zabawy w pomieszczeniach ze względu na swoją nadsterowność, posiada także stabilizator lotu, a produkowany jest w szerokiej gamie kolorystycznej.

drony do 300 zł dla dzieciXblitz produkuje również drony, które można nabyć w kwocie do 200 złotych. Model wyposażony jest w kamerę, można używać go w pomieszczeniach oraz poza nimi. Drony do 300 złotych oferuje również marka Husban. Taki model ma solidną konstrukcję, posiada osłony na śmigła oraz całkiem niezłą kamerę.

To oczywiście tylko przykładowe modele dronów znajdujących się na rynku. Od tańszych modeli trudno oczekiwać opcji dodatkowych i wielu elektronicznych udoskonaleń, mają one niewielkie możliwości.


Dron z kamerą do 300 zł?

Do kwoty 300 złotych możemy już dostać drona z niewielką kamerą (zdecydowana większość to jednak modele bez kamery), który wytrzyma w powietrzu przez 6-12 minut. Ponadto w tym przedziale cenowym najpopularniejszym dostępnym rodzajem dronów są Quadrocoptery (zdecydowanie rzadziej można spotkać Hexacoptery czy też drony jeżdżące).

Modele dla dzieci najczęściej są kompaktowych rozmiarów, nieprzekraczające 20 cm – chociaż zdarzają się również egzemplarze spore gabarytowo, przekraczające 50 cm długości. Jaką prędkość osiąga dron zabawkowy? Przeważnie maksymalna szybkość lotu oscyluje wokół wartości 6-8 m/s, co jest i tak sporą wartością dla osób dopiero co rozpoczynających naukę pilotażu.


Drony do 300 zł z kamerą RANKING

Zestawienie najchętniej kupowanych dronów z kamerą do kwoty 300 zł. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.


Można pokusić się również o budowę własnego modelu drona – materiały są dostępne, a model własnej konstrukcji jest idealnym sprzętem do ćwiczenia refleksu oraz badania możliwości. Dron do nauki na początek może być najtańszy, ważna jest nauka sterowania – dzieci można nauczyć nie tylko refleksu, ale też odpowiedzialności.

Organizowane są również kursy sterowania dronami, dlatego osoby chcące czerpać wiedzę od ekspertów powinny zapisać się na takie szkolenie. Warto pamiętać, że najtańsze drony wytrzymują w powietrzu znacząco poniżej 15 minut, natomiast proces ładowania baterii trwa z reguły niecałą godzinę.


Drony do celów komercyjnych

Drony do celów komercyjnych są drogie, wykorzystuje się je chociażby w budownictwie czy też przemyśle filmowym. Dostawcze drony przenoszą ładunki o wadze nawet do 10 kilogramów, trwają prace nam modelami zdolnymi przewozić znacznie cięższe ładunki.

Dzisiaj coraz częściej kojarzone są z działaniami humanitarnymi, np. dzięki dronom fotografowano obszary po trzęsieniach ziemi, tereny po powodzi znajdujące się pod wodą i tym podobne miejsca. Za kwotę do 300 zł z pewnością nie znajdziemy profesjonalnego drona z bogatym wyposażeniem.


Drony do 300 zł RANKING

Zestawienie najchętniej kupowanych dronów do kwoty 300 zł. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.


Aktywne zapytania userów:

  • drony z kamerką
  • drony 300 zl

Jakie porady dla aktywnych?

Comments

  1. Na urodzinach u szwagra jego syn dostał od kogoś drona, który kosztował niecałe 100 złotych. Mała pierdółka, niespasowane elementy i tylko kilka minut działania na baterii, ogólnie nic specjalnego. Ale było tyle zabawy, że wszyscy faceci oszaleli 🙂 Prawdę powiedziawszy to myślę, że solenizant miał tę zabawkę z dwa razu w rękach, a potem krążyła od jednego wuja do drugiego (aż wstyd się przyznać). Dla mnie dron to super prezent nawet dla dorosłych, a szczególnie facetów.

  2. Nareszcie wpadł mi w oko mały tani dron. Nie chciałam wydawać dużej kwoty na pierwszy tego typu sprzęt, żeby nie okazało się, że wyrzuciłam pieniądze w błoto. Można na takim sprzęcie spokojnie nauczyć się latać i potem kupić coś lepszego.

  3. Szczerze, to mały dron na początek nauki latania nie musi być drogi. W takiej kwocie 300zł można spokojnie go kupić i bez wątpienia sprawdzi się. Jego zadaniem jest tylko poprawienie naszych umiejętności sterowania i nie powinniśmy się po nim wiele spodziewać.

  4. Udało mi się kupić na waszej stronie tani dron dla dziecka na jego urodziny. Młody po prostu był zachwycony, bo od dawna marzyła mu się taka zabawka. Generalnie taka kwota za taki sprzęt jest jeszcze w porządku, ale bałabym się wydać więcej, a niektóre drony potrafią kosztować krocie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *